Pažinti save – tai pažinti kitą, arba trumpalaikis projektas „Kalendorinių švenčių tradicijos, papročiai, jų kaita“

Dar neišblėsus mūsų valstybės atkūrimo šimtųjų metinių nuotaikoms, džiaugsmui, siekiant geriau pažinti savo tautos kultūrinį savitumą, daugiausiai dėmesio skiriant kalendorinių švenčių tradicijoms, papročiams, jų kaitai, 2019 m. sausio – kovo mėnesiais mūsų progimnazijoje vykdytas trumpalaikis projektas „Kalendorinių švenčių tradicijos, papročiai, jų kaita“.  Projekte dalyvavo visų keturių septintų klasių mokiniai. Sausį, dirbdami grupėmis, jie atliko tiriamąją veiklą, vasarį paruošė pranešimus – pateiktis, tai pristatė klasės draugams, kovo pradžioje paruoštas projekto pristatymo akimirkų albumas, jis Kovo 11-osios išvakarėse bus paliktas mokyklos bibliotekoje. Kiekvienas norintis su projektu susipažinti giliau, plačiau gali tai padaryti iki pat kovo pabaigos, tereikia kreiptis į bibliotekos vedėją Jadvygą Tumas albumo.

Gražių potyrių apžiūrint visų keturių septintų klasių projekto pristatymo nuotraukas, naudingos metodinės informacijos apžvelgiant projekto aprašymą.

Prasmingo pažinimo.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Nijolė Narusevičiūtė