Pamoka netradicinėje aplinkoje ,,Mano pirmoji knyga‘‘

2020 lapkričio 11-12 dienomis progimnazijos bibliotekoje vyko netradicinė pamoka 1a, 1b, 1c klasės mokiniams. Vaikai, pirmą kartą nedrąsiai pravėrę duris, buvo pakviesti apžiūrėti bibliotekos patalpas ir jose esančias knygas. Mažiesiems skaitytojams informacinio centro vedėja J. Tumas paaiškino, kuriose lentynose sudėta jiems skirta vaikiška literatūra, kaip išsirinkti knygeles.

Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais, pirmokai  susipažindinti su bibliotekos elgesio taisyklėmis, knygelių išdavimo ir grąžinimo tvarka. Mokiniai nuoširdžiai papasakojo apie savo turimas ir kartu su tėveliais ir seneliais skaitomas knygeles namuose, uždavinėjo klausimus apie čia esamas knygas. Šioje pamokoje kiekvienas pirmokas gavo po pirmąją knygą-dovaną iš bibliotekos.

Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas mylėti ir saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos, susitarė būti aktyviais skaitytojais, bei dažnai lankytis progimnazijos bibliotekoje.

Informacinio centro vedėja J. Tumas