Dėl priešmokyklinio ugdymo sutarčių pasirašymo elektroniniu būdu

Informuojame, kad www.svietimas.vilnius.lt galite elektroniniu būdu pasirašyti vaikų ugdymo sutartį su įstaiga Vilniaus Taikos progimnazija, kurioje Jūsų vaikas gavo vietą nuo rugsėjo 1 dienos.

Prisijungę Ikimokyklinis ugdymas→ Mano darželis → pasirinkę Tėvas/Mama teisę →Mano sutartys matysite paruoštą pasirašyti elektroninę sutartį. Atkreipiame dėmesį, kad Tėvas/Mama turi pasirašyti pirmi, tik po to pasirašo įstaigos Vadovas. Elektroninę ugdymo sutartį pasirašyti galite pasirinktu būdu (el. parašu, SMART ID arba lustine kortele) iki gegužės 31 d.

Jei neturite galimybės pasirašyti elektroninę ugdymo sutartį ir pageidaujate pildyti popierinį variantą, tai bus galima padaryti progimnazijos raštinėje.

Dėl susitikimo laiko suderinimo prašome skambinti darbo dienomis tel. 8 5 240 0455 arba rašyti el. p. rastine@taikos.vilnius.lm.lt

Tėveliai (globėjai) visą informaciją apie pateiktą prašymą ir įvykusį priėmimą gali rasti čia: https://svietimas.vilnius.lt

Atsiradus laisvų vietų įstaigoje, po pirmo turo vaikų priėmimo, toliau vaikai priimami į įstaigos grupes iš bendros vaikų eilės.