Koncertas „Švęskime Lietuvą“, skirtas Kovo 11-ajai

Kovo 10 dieną mokykloje buvo paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Tai atgimusios Lietuvos šventė, kuriai pradinių klasių mokiniai skyrė šventinį koncertą.

Šventinis dienos koncertas pradėtas giedant Lietuvos valstybės himną „Tautišką giesmę“. Kupini meilės Lietuvai, didžiuodamiesi savo šalimi mokiniai dainavo lietuvių liaudies dainas, šoko liaudiškus šokius, skaitė eiles. Nenuostabu, kad besidžiaugiant sugrįžtančiu pavasariu, ilgėjančiomis dienomis ir parskrendančiais paukščiais renginyje vyravo ir žmogaus ryšio su gamta tema. Koncerto pabaigoje mokyklos bendruomenę prasmingais žodžiais sveikino aukštaitės tautiniu kostiumu pasipuošusi direktoriaus pavaduotoja Daiva Daubarienė. Susidomėję mokiniai klausėsi pasakojimo apie tautinio kostiumo dalis, jų reikšmę ir istoriją.

Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajausti, kiek mes šiandien turime daug – laisvą Lietuvą. Puoškime Tėvynę savomis dainomis, šokiais, kalba!

Muzikos mokytoja Kristina Alejūnaitė ir šokių mokytoja Viktorija Engelgardt Bajor