Projektas „Naujas lietuvių-ukrainiečių klasių ugdymas“

Džiaugiamės, kad mūsų progimnazija atrinkta į Vilniaus kolegijos vykdomą projektą „Naujas lietuvių-ukrainiečių klasių ugdymas“, kuriame dalyvauja dvidešimt Lietuvos mokyklų.  Projektą finansuoja Norway grants (Norvegijos dotacijos). Projekto tikslas – suteikti mokykloms galimybę užtikrinti sklandžią ir kokybišką ukrainiečių ir iš kitų šalių atvykusių mokinių  integraciją.

Sausio 20 dieną Vilniaus kolegijoje vykusiame pirmajame susitikime klausėmės lektorių iš Izraelio ir Ukrainos, kurie dalinosi savo patirtimis. Darbo grupėse aptarėme kylančias problemas, ieškojome problemų sprendimo būdų. Toliau kiekvieną mėnesį mokyklų komandoms vyks nuotolinės projekto veiklos – mokyklų konsultavimo (koučingo) susitikimai. Sėkmės mūsų pedagogams ir kitiems projekto dalyviams.

Pavaduotoja ugdymui Daiva Daubarienė