„Žaliasis raštingumas 2023“

Taikos progimnazija jungiasi į pirmosios ir didžiausios licencijuotos  pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos Lietuvoje „Žaliasis taškas“ organizuojamų edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“.

Šių edukacijų tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, įsitikinant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga!

Vasario mėnesio edukacijos skirtos paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną bei miela smulkmena parodyti meilę ne tik draugui, artimajam, bet ir gamtai!

Vasario 9 d. mokykloje vyko paskaita atsakingo vartojimo tema bei kūrybinės dirbtuvės 5-8 klasių mokiniams ir suaugusiems.

Mokiniai klausydami Žaliojo taško atstovės iš panaudoto popieriaus, senų dovanų maišelių ir laikraščių gamino širdeles.

Mokytoja metodininkė Aušra Šidlauskienienė

Vyr. mokytoja Lina Sivoj