TARPTAUTINIS eTWINNING PROJEKTAS „draMath“

TARPTAUTINIS eTWINNING PROJEKTAS „draMath“ prasidėjo, kuriame dalyvauja 10 mokytojų iš Turkijos, 2 iš Azerbaidžano, 1 iš Lietuvos. Mūsų mokyklą atstovauja 6a klasės mokiniai Austėja, Ugnė, Ignas, Tautvydas ir Elija ir dvi mokytojos,matematikos Ž. Šiškienė ir anglų kalbos J. Labovič. Projektą įkūrė mokytojai iš Turkijos ir Azerbaidžano. draMath projektas tęsiasi,  suteikdamas  galimybę mokiniams mokytis iš gyvenimo, galimybė didinti mūsų mokinių kūrybiškumą ir problemų sprendimo įgūdžius. Mokiniams yra dar vienas žaismingas būdas pažinti pasaulį, mokytis anglų kalbos, bendraujant  su kitų tautybių vaikais. Projektas atvėrė kelią  naujoms patirtims. Kviečiu pažiūrėti ką mokiniai veikia draMath projekte.

DraMath PROJECT

Anglų k. vyr. mokytoja Jolanta Labovič