„Žalioji odisėja. Jaunučiai‘23” finalas

2023 m. balandžio 21 d. vyko aplinkosauginio konkurso „Žalioji odisėja. Jaunučiai‘23“ finalinis renginys – protų mūšis. Mūsų mokyklą atstovavo komanda „Taikiausieji žalieji“. Kad patekti į finalą komanda atliko praktinę užduotį. Buvo atliktas tyrimas (apklausa) mokykloje, siekiant sužinoti kaip mokyklos bendruomenei sekasi rūšiuoti, ar rūšiavimas aktyvus bei kokybiškas, bei kokia rūšiavimo arba nerūšiavimo priežastis. Parengė ir pateikė ataskaitą konkurso organizatoriams.

Progimnazijos komandos nariai: kapitonė Virbickaitė Luka Marija (7e), Pečiulytė Elena (7e), Bružaitė Luknė (7e), Tidikis Dominykas (7e), Leščinskaitė Domilė (6b) ir Dabašauskaitė Sintija (6e).

Nors komanda nelaimėjo prizinių vietų, tačiau puikiai praleido laiką ir pasisėmė naujų žinių bei idėjų.

Fizikos vyr. mokytoja Lina Sivoj

Geografijos mokytoja metodininkė Aušra Šidlauskienė