Edukacija „Šaltasis karas“

Birželio 19 d. 7f klasės mokiniai dalyvavo pamokoje „Šaltasis karas“, kuri vyko LR Krašto apsaugos ministerijoje. Mokiniai buvo pasidalinę į dvi grupes. Viena grupė atstovavo Sovietų Sąjungos interesus, kita – Jungtinių Amerikos valstijų ir Vakarų Europos demokratines šalis.

Varžybos prasidėjo estafete su ginklais, o vėliau mokiniai, susipažinę su 6–8 dešimtmečio dokumentika iš Jungtinių Amerikos Valstijų bei Tarybų Lietuvos, turėjo argumentuotai pagrįsti vakarietišką ir rytietišką požiūrį į savo valstybės piliečius ir kritiškai vertinti oponentų pasisakymus.

Galiausiai aptarus visus šaltojo karo aspektus, septintokai galėjo apžiūrėti tikrus šaltojo karo ginklus, saugomus Vytauto Didžiojo karo muziejaus saugyklose.

Šią edukaciją pasirinkome iš platformos „Vilnius yra mokykla“. Mokiniams patiko. Rekomenduojame.

7f klasės auklėtoja Rasa Žukauskienė