„Taikos“ šeštokai – kvadrato varžybų nugalėtojai!

Lapkričio 15 ir 17 dienomis „Taikos“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių, Vilniaus miesto finalinės, 2011 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių ir berniukų  kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo: VGTU inžinerijos licėjaus, Vilniaus A. Vienuolio progimnazijos ir Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijų 6-tų klasių mokinių komandos.

Sveikiname mūsų „Taikos“ 6-tų klasių mergaičių ir berniukų kvadrato komandą -rinktinę Vilniaus mieste užėmusią I vietą!  Abi mūsų komandos lapkričio 24 dieną dalyvaus  Lietuvos zoninėse kvadrato varžybose. Linkime jiems sėkmės!

Komandoms varžyboms pasiruošti padeda  „Taikos“ progimnazijos fizinio ugdymo mokytojos metodininkės Violeta Tupčiauskienė, Rasa Paulauskienė bei mokytojas Vaidas Lukaševičius.