UŽGAVĖNĖĖĖS!!! ŽIEMA ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO!!!

Šį antradienį, vasario 13 dieną, mokykla aidi nuo mokinių pasigamintų barškučių, kuriais vejame Žiemą ir kviečiame sugrįžti Pavasarį. Kvepia tėvelių ir pačių vaikų keptais blynais. O kas gi ten rungiasi? Tai Lašininis su Kanapiniu! Šios kovos – tai tradiciškai paskutinis tingios Žiemos ,,pasispardymas“. Turės laimėti  judrus Pavasario pranašas  Kanapinis! Šokame, dainuojame ir turime atspėti, kas slepiasi po kaukėmis. Kas yra Gandras? Giltinė? Raganaitės? Daugelis šių tradicinių personažų simbolizuoja įvairius gyvenimo reiškinius, o kai kurie net žmogaus ydas, kurių pats metas atsikratyti. Ir apie tai šiandien kalbamės su mokytojais. Su nuotaikingais Užgavėnių įspūdžiais ir mūsų bendruomenėje pulsuojančia draugiškumo nuotaika šią savaitę dar paminėsime šv.Valentino dieną ir džiaugsimės savo valstybės Lietuvos gimimo diena – Vasario 16-ąja.