Išvyka į Sakurų parką

Balandžio 11 d. su auklėtiniais vykome į Sakurų parką. Čia praleidome gražią bendrystės popietę. Sakurų grožis, žiedų gausa ir šviečianti saulė visus mus užliejo šiluma ir gerumu. Galėjome stabtelti ir prisiliesti prie užburiančio grožio. Pabendrauti vieni su kitais, suvalgyti patį skaniausią pasaulyje sumuštinį. Nuostabios pavasario gamtos apsuptyje prisiminti ir lietuvių kalbos mokytojai atsiskaityti mintinai išmoktą K. Donelaičio poemos „Metai“ ištrauką „Pavasario linksmybės“. Džiaugiuosi, kad vaikai vieningai ir su džiaugsmu sutiko pabūti vieni su kitais kitoje aplinkoje. Dėkoju lietuvių kalbos mokytojai Ilonai Ružaitei už sutikimą lydėti mus išvykoje. Užburti sakurų grožio ir su šypsenomis veiduose grįžome į įprastą kasdieninę veiklą.

6e klasės auklėtoja A. Ruseckienė