Adventas kartu su „Leliumoj 2023“

Šių metų gruodžio 1 dieną Vilniaus mokytojų namuose organizuotas tradicinis Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų ADVENTO – KALĖDŲ tautosakos ir tautodailės konkursas. Rankų darbo konkurso dalyvių kalėdiniais žaisliukais papuošta eglė Baltojoje salėje kūrė ypatingą nuotaiką, ją stiprino adventinių dainų, palydimų kanklėmis ir kitais liaudies instrumentais, garsai, tarmiškai sekamų pasakų istorijos.

Šiais metais, kaip ir pernai, mūsų mokyklai konkurse atstovavo 8b klasės mokinė Austėja Dambrauskaitė. Publika su pasimėgavimu klausėsi jos sekamų Simono Daukanto ,,Žemaičių pasakų“,  nuoširdžiais plojimais palydėjo lipančią nuo scenos.

Sėkmės Austėjai lavinant žemaičių tarmės vartojimo įgūdžius, puoselėjant pasakų sekimo, viešojo kalbėjimo kompetencijas, ruošiantis Šeštajai Vilniaus miesto mokyklų mokinių etninės kultūros olimpiadai, vyksiančiai š.m. gruodžio 8 dieną!

Konkurso ,,Leliumoj 2023“ akimirkas, įspūdžius pristatė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Nijolė Narusevičiūtė