Vasario 16-osios minėjimas mokykloje

Šiandien Vilniaus „Taikos“ progimnazijos bendruomenė netradiciškai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Pirmos pamokos metu priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai šventiškai nusiteikę bei nešini geltonos, žalios, raudonos spalvos gėlių žiedais rinkosi mokyklos stadione ir rikiavosi į skaičių skulptūrą „700“. 5-8 klasių mokiniai pasipuošę tautiniais simboliais – trispalvėmis ir Vyčio vėliavomis sustojo į Gedimino stulpų vaizdinį. Mažiausi mokiniai nuotaikingai sudarė gyvą bangą, mojavo gėlėmis. Vyresnių klasių mokiniai siuntė savo linkėjimus Lietuvai mojuodami vėliavėlėmis ir savo telefonų švieselėmis. Visi buvo šventiškai nusiteikę. Mokyklos bendruomenė, apjuosta trijų spalvų dūmais – geltona, žalia, raudona, džiaugėsi galėdama kartu išgyventi vienybės jausmą.

Dėkojame visiems renginio organizatoriams ir dalyviams!

Vaizdo įrašo nuoroda – https://vimeo.com/797416431

Už nuotraukas ir vaizdo įrašą dėkingi 7d kl. mokiniams Audriui M. ir Donatui K.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Audronė Jasinskienė