Susitikimas su knygos autore Viktorija Zapalskyte – Girčiuviene ir aktore Daiva Rudyte

Skaitome ne tik klasikinę meninę literatūrą. Yra puikių šiuolaikinių autorių knygų apie bręstančio paauglio fizinę bei dvasinę savijautą. Su tokios knygos autore Viktorija Zapalskyte – Girčiuviene ir aktore Daiva Rudyte vasario 26 d. susitiko 6e kl. mokiniai.  Knygos ,,Daugiau niekada“ (leidykla ,,Tikra knyga“) autorės istorija, intriguojančiai papasakota iš paauglės Ursulos perspektyvos, perteikia ne vieno mūsų išgyvenamus jausmus, kad mus tik pastebėtų ir gerai įvertintų, priimtų bendraamžiai. Trapi ta jauno žmogaus savivertė, dar tik kuriama ir įtvirtinama. Knygos autorė mokiniams pasakojo, kodėl jai kilo mintis rašyti apie merginą, kuri patiria valgymo sutrikimų – anoreksiją, bulimiją, – ir kad labai svarbu pamilti save tokį, koks esi, nepradėti tarnauti kūno kultui. Taip pat mokiniai galėjo užduoti klausimų ir susimąstyti apie tėvų ir vaikų santykius, draugystę, išdavystės kartėlį ir pirmąją meilę. O apie individualias savo situacijas, panašias į pristatytosios knygos, visada galima užeiti pasikonsultuoti su mokyklos psichologais, kuriuos mokiniai puikiai pažįsta.

6e klasės auklėtoja Angelė Ruseckienė